O kancelarii

MCK LEGAL świadczy kompleksową pomoc prawną dla przedsiębiorców polskich i zagranicznych oraz innych podmiotów. Łączymy wysoki standard wiedzy i profesjonalny poziom obsługi ze zrozumieniem potrzeb przedsiębiorców.

Nasze usługi to więcej niż udzielanie porad prawnych i  prowadzenie spraw sądowych. Przekraczamy klasyczne podziały na zewnętrzne kancelarie i wewnętrzne działy prawne. Mamy świadomość jak ważna jest praca w zespole. Zgłębiamy tematykę działalności naszych Klientów, pracujemy bezpośrednio z managerami, inżynierami, specjalistami z innych dziedzin.

Korzystamy ze znajomości obsługiwanych branż i rynku, wykorzystujemy polskie i zagraniczne kontakty. Zapewniamy obsługę w języku polskim, angielskim i niemieckim.

Łączymy wiedzę i doświadczenie wyniesione z pracy w kancelariach, przedsiębiorstwach, uczelniach i administracji sektora publicznego zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Stawiamy na jakość i skuteczność, na zaufanie i budowanie długotrwałych relacji gwarantujących doprowadzanie do wymiernych efektów po stronie Klienta. Naszą dumą jest fakt, iż ponad 90% klientów Kancelarii korzysta z naszych usług na podstawie rekomendacji wcześniej obsługiwanych przedsiębiorców lub innych specjalistów.